Cricket dhe Muma sjellin bashkëpunimin (VIDEO)

By

Crisket dhe Muma kanë bashkuar forcat për projektin e përbashkët.

Kënga “Thema” tashmë është lansuar në platformën Youtube, teksti i të cilës është shkruar nga vet artisti Muma.

Për muzikën është përkujdesur Cricket.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm