Cozman kthehet nga Londra

By

Reperi Cozman, javëve të fundit ishte në qendër të medies rozë. Kjo për faktin se u tha se ai dhe Tuna i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Pas publikimit të këtij lajmi Cozy u nis drejt Londrës ku i’u rikthye jetës që ka pasur atje të paktën për disa ditë.

Por, pas disa javë qëndrimi në kryeyqytetin britanik i është kthyer trojeve shqiptare pasiqë nesër mban koncert në Tiranë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm