Çka zgjodhi t’i thotë Roberti – Norës me video mesazh?

By

Këngëtarja Nora Istrefi ishte sonte në programin ‘Dua të të bëj të lumtur’ si pjesë e një befasie për një nënë dhe vajzën e saj që kishin një histori tejet të vështirë me përplot peripeci në jetë.

Por, vetë Nora u bë protagoniste e surprizave të mëtejme për të, të cilat nuk i kishte menduar.

Përmes videove, Renée u bë pjesë e emisionit duke kënduar këngën më të fundit ‘Anna’ teksa nuk mungoi as një videomesazh nga Roberti, ish-bashkëshorti i këngëtares.

Qershia mbi tortë në program ishte ardhja e nënës së saj, zonjës Suzana që paraqitjet televizive i ka tejet të rralla ndër vite. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm