ÇKA THOTË SEVENI PËR TË DASHURËN E TIJ ?!

By

Shpalosi gjerë e gjatë planet e tij në aspektin profesional kur u intervistua nga Prive pak javë më parë

Mirëpo Seven Saraçi u ndal kur u pyet për jetën private dhe lidhjen e mundshme të dashurisë.

Duke mos dashur të përgjigjet ai e kaloi këtë pjesë duke thënë thjesht se nuk dëshiron ta përmend këtë temë.

Por, reperi që jeton në Amerikë në një shkrim të gjatë në Instagram ka folur për rolin që bukuroshja shqiptare Lorena Haliti e cila poashtu vepron në Shtetet e Bashkuara ka në jetën e tij.

Në mes të tjerash, Seveni potencon se ajo ka ndikuar në këndvështrimin e tij për jetën dhe i falenderohet për gjithçka që ka bërë për të.

Të kujtojmë se në planin artistik Saraqi sapo ka publikuar bashkëpunimin me Noizyn të titulluar ‘Si me kon zezake’. /Prive.al/

https://instagram.com/p/54QwzbEhrS/

Artikuj të ngjashëm