Çka thotë Roberti për tradhëtinë?! (VIDEO)

By

Këngëtari Robert Berisha kohë më parë si protagonist i rubrikës 60 Sekonda të emisionit Prive iu kishte përgjigjur shumë pyetjeve të gazetares Maki Bajrami.

Ai tregoi se vajza Renée për të do të thotë gjithçka teksa zbuloi se të bijën e sheh në të ardhmen si aktore.

Këngëtari i ‘Të dua’ nuk u la pa u pyetur edhe për relacionin me Norën. Ai tregoi se sa herë e ka tradhëtuar bashkëshorten, për çka zihen më së shpeshti dhe me kë nga skena muzikore do e ndërronte.

Ai pranoi se ka qenë dikur në burg ndërsa videoja ju sjell përgjigjet e plota në këto dhe pyetje të tjera. /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm