Çka thotë Amiga për jetën e tij private?! (VIDEO)

By

Reperi i njohur Agon Amiga ishte sonte protagonist në emisionin Prive.

Nga Brezovica ku edhe xhiroi videoklipin e ri të këngës ‘S’ka faj’ ai foli mbi projektet e reja që pritet të vijnë gjatë 2017-tës dhe jo vetëm.

Reperi u pyet edhe për jetën e tij private që dy vitet e fundit ishte shndërruar shpesh në kryetemë të medias.

Amiga duket se e ka ndarë mendjen për të mbajtur një qëndrim mbi këtë pjesë të cilin mund ta kuptoni nga minuta e katërt e videos së mëposhtme të materialit.

 

Artikuj të ngjashëm