Çka thoshte Karleusa para dy vitesh për Duan e Ritën?

By

Këngëtarja serbe Jelena Karleusa që u përfshi në polemika me Dua Lipën, dy vite më parë ishte protagoniste e një interviste ekskluzive për Prive.

Ylli serb pati shpalosur gjerë e gjatë detaje nga karriera e saj, fillet e vështira, paragjykimet por edhe mbi jetën e saj private.

Në një moment, ajo ishte pyetur nga gazetari Vlorijan Halili mbi këngëtaret shqiptare që po shkëlqejnë në botë.

Karleusa pati një koment mbi Rita Orën, Dua Lipën dhe të preferuarën e saj, Bebe Rexhën.

Detajet ua sjell videoja e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm