Çka simbolizon Prive në Shkup?! (Video)

By

Nëse në vendet shqipfolëse emri Prive është sinonim për shoëbizin shqiptar në kryeqendrën e Maqedonisë ajo përdoret për diçka tjetër.

Atje Prive është sallon i bukurisë.  Vend ky që operon afro një vit në Shkup me trajtime 100% shëndetësore.

Me një staf profesional, Prive ofron trajtime efektive të fytyrës dhe trupit. Pajisjet dhe produktet bio kanë bërë që ky sallon të bëj shumë hapa para konkurentëve të tij.

“Me shëndet deri te bukuria” është moto e saj që përfaqësojn programin e krijuar.

Trajtimi i fytyrës eshte nje nder specialitetet e ketij salloni bukurie. Në kuadër të saj ofrojnë një laramani tretmanesh atë higjienik, rigjenerimin e lëkurës, trajtimin e akneve e deri te ai energjetik me R-maskë.

Përpos që janë treguar të sukseshëm në terapitë për ringjalljen e lëkurës ne fytyre, Prive ofron  edhe shume lloje tretmanesh per trup.

Celulitin, ky salon e lufton përmes Lipo Detox, Peeloff maskë kulluese si dhe maskën e algave dhe baltës së detit.

Ky trajtim përpos që largon celulitin mbron lëkurën nga plakja e parakohshme.

Terapitë e tjera të trupit, përbërës kanë maskën me kakao e mentë freskuese e po ashtu edhe me qumësht e mjaltë.

Përpos trajtimeve që janë 100% shëndetësore, Prive ka nje tjetër armë të fortë, një risi për humbjen në peshë.

Një pajisje që përdor laserin për largimin e dhjamit të tepërt në trup i njohur si Zerona./Prive.al

Artikuj të ngjashëm