Çka shkroi Kida për vajzën e Sarës dhe Ledrit?

By

Ditë më parë u zhvillua “baby shower” për vajzën e Sarës dhe Ledrit që pritet të vijë në jetë shumë shpejt.

View this post on Instagram

neser 20:00

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Protagonistja kryesore, Sara ka postuar tek së fundmi një seri fotografish nga i gjithë eventi.

Mes tjerash, një prej pjesëve të festës ka qenë që mysafiret të tregojnë në formë urimi se çka do donin të kishte vajza nga të dy prindërit.

E urimi i Kidës ka qenë prej më të veçantëve.

“Repere si babi, e bukur si mami” – ka shkruar këngëtarja.

Koha do e dëshmojë nëse vajza e çiftit do ta ndjekë këtë rrugë! /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm