Çka po ziejnë Tayna e Ledri? Mos dyshja po sjellin këngë?

By

Belin e hollë, flokët e gjata dhe një stil unik!

Reperja shqiptare Tayna, është shfaqur e rregulluar fiks për një videoklip nga duart e stilistit Kaci Lleshi.

Ajo ka publikuar në profilin e saj në Instagram një video, ku shihet duke treguar një veshje interesante dhe flokët e gjata të cilat medoemos janë kuruar për një videoklip.

Dhe ajo që na ra në sy, janë komentet e Ledri Vulës tek Tayna…

“A je?” – shkruan Ledri!

“Kallxom”, i përgjigjet Tayna, e siç duket këto fjalë kanë të bëjnë diçka me ata të dy, e ndoshta njëra nga to është titulli i këngës së re…

Le të presim e të shohim!

Artikuj të ngjashëm