Çka po ziejnë Leonora, Nora, Sellma dhe Valdrini ?!

By

Këngëtaret Nora Istrefi e Leonora Jakupi, grimerja Sellma dhe stilisti Valdrin Sahiti janë mbledhur për një projekt.

Nuk dihet se saktë se çfarë e ka bërë bashkë katërshen por ajo që dihet sigurtë është se ky takim është i një rëndësie të madhe.

Kështu është shprehur Sahiti në imazhin e postuar në rrjetin social Snapchat.

Mbeten të shihen frytet e këtij takimi tashmë kur Leonora dhe Nora përfliten për projekte të reja në sferën muzikore pas një periudhe të pauzës për të dyja. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm