Çka po sjell Ardian Bujupi?

By

Ardian Bujupi këtë vit ka qenë mjaft produktiv me prurje të reja muzikore.

Ai muaj më parë publikoi albumin “10” i përbërë me gjithsesej 10 këngë, dhe rezultoi mjaft i suksesshëm për këngëtarin.

Por Ardian Bujupi nuk po ndalet me kaq, ai përmes një postimi në Instagram, paralajmëroi se shumë shpejt do të vijë kënga më e re nga ai. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Ardian (@ardianbujupi)

Artikuj të ngjashëm