Çka po presin Leonita e Graniti, djalë apo vajzë? (VIDEO)

By

Disa javë më parë, futbollisti i njohur Granit Xhaka, njoftoi se ai dhe gruaja e tij Leonita, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Por çfarë gjinie është foshnja?

Teksa Prive qëndroi me futbollistin Xhaka, Milot Rashica dhe yje të tjera para “Lojës së Yjeve”, Xhaka nuk i shpëtoi kësaj pyetjeje.

“E kam bërë publik lajmin përpara 3-4 javësh që do bëhem prind. Kismet zotit, nusen e kam shtatzënë. E kemi zbuluar gjininë, por është pak private. Do të shohim ende nuk mundem ta tregoj” -është shprehur Xhaka./Prive.al

Artikuj të ngjashëm