Çka po planifikojnë Blero dhe Afrona?!

By

Tre muaj më parë festuan dy vjetorin e njohjes së tyre dhe ndërtimit të historisë së dashurisë.

Gjatë kësaj periudhe, me ulje e ngritje, Afrona Dika dhe Blero Muharremikanë arritur të konsolidojnë një relacion të fortë në distancë.

Por duket që gjërat mes çiftit së shpejti do kalojnë në një tjetër nivel.

Mbase të lodhur nga një jetësë mes Kosovës e Zvicres, dyshja do bëhen bashkë, me gjasë në Kosovë.

Këtë e ka lënë të nënkuptohet vetë Afrona përmes një postimi me Bleron së fundmi ku shprehet: ‘Një lidhje e gjatë në distancë mund të funksionojë vetëm nëse ka një plan për t’i dhënë fund distancës’.

Duket që bashkimi i dyshes tashmë është vetëm çështje kohe… /Prive.al/

A long distance relationship can only work if there is a plan to end the distance..?? #throwback #prishtina

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

Artikuj të ngjashëm