Çka po paralajmëron Blero me datë 3?

By

Teksa drama po vazhdon me paqartësi në raportin mes Bleros dhe Afronës, këngëtari i njohur anash s’po len as projektet.

View this post on Instagram

A post shared by BLERO (@bleromuharremi)

Prej ditësh, Muharremi ka paralajmëruar diçka për datën 3.

Tashmë është kuptuar se bëhet fjalë, sigurisht për një këngë.

Kur vetë është aktual por edhe tema e Dubait gjithashtu është e tillë, Muharremi ka paralajmëruar projekti bashkë me Gadaf Dernjanin dhe Landin.

Ndërkaq, është mbetur e paqartë shkuarja e Bleros në Zvicër. Ai nuk ka treguar përmes postimeve se çfarë është duke bërë atje, ndërkohë Afrona, në javën e tretë të spekulimeve për ndarje, nuk ka folur ende asgjë publikisht. /prive.al

Artikuj të ngjashëm