Çka po ndodhë mes Dhuratës e Xherdanit?

By

Pak muaj më parë, Prive raportoi ekskluzivisht mbi romancën mes Dhurata Ahmetajt dhe futbollistit Xherdan Shaqiri.

Dhurata dhe Xherdani kishin gati një vit që frekuentoheshin së bashku, tërësisht larg syrit të publikut.

Por, ishin miqtë e dyshes dhe indikacionet në rrjete sociale ato që konfirmuan se bëhej fjalë për një lidhje dashurie që po shkonte duke u forcuar.

Megjithatë, gjërat duken të kenë ndryshuar rrugës.

Detajet ua sjell materiali i mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm