Çka po ndodh, Kiara Tito shfaqet duke qarë (VIDEO)

By

Kiara Tito është shfaqur duke qarë së fundmi.

Prezantuesja shqiptare postoi video në TikTok ku shihet në gjendje jo të mirë.

Ajo zbuloi se udhëtimet me anije nuk i bëjnë mirë dhe për këtë shkak është frikësuar dhe përlotur.

Videoja është parë goxha shumë madje ka marr edhe komente.

Me sa duket Kiara s’do ta provojë asnjëherē me një udhëtim të tillë./Prive.al

https://vm.tiktok.com/ZMNsd5GCB/?k=1

Artikuj të ngjashëm