ÇKA PO KURDIS NOIZY?!

By

Reperi Noizy aktualisht ka përfunduar xhirimet e klipit ‘Gangsta Love’ me Çiljetën. Këtij projekti i
parapriu një fotografi mjaft e nxehtë mes dyshesh.
Por akoma pa dalur kjo këngë duket se Noizy ka filluar të punoj për diçka të re.
Fillimisht publikoi një fotografi me producentin dhe këngëtarin Elgit Doda e ndërsa të shtunën Noizy ka
postuar një foto me producentin nga Kosova, Chipsi.
Çka po kurdis Noizy?! A është thjesht shoqëri me kolegë apo ka në mendje ndonjë projekt të ri
interesant? /Prive.al

noizy

Artikuj të ngjashëm