Çka po bën Patrisi për Tunën?!

By

Janë shndërruar befasishëm në kryetemë të mediave falë relacionit të tyre që u zhvillua relativisht shpejt por Tuna Sejdi dhe Patris Berisha janë treguar të aftë për të mos qenë vetë protagonistë kryesorë duke u rezervuar në postime e komente.

Por me lidhjen që po konsolidohet çdo ditë e më shumë, të pashmangshme janë edhe postimet.

Patrisi mbrëmë vonë ka shpërndarë trailerin e këngës më të re të Tunës ‘Bermuda’ në profilin e tij në Instagram por duke e dikur sigurt se çka e pret në vazhdim.

Me një ton të shakasë e cila e karakterizon si person, ai si përshkrim ka vendosur: ‘Le të shpërthejnë lajmet rozë’.

Duket se vëmendjen e shpejtë të cilën e mori papritmas, Patrisi po di ta marrë me sportivitet dhe qejf. /Prive.al/

2ton

Artikuj të ngjashëm