Çka nuk i pëlqeu Brunos tek sjelljet e Mbresës? (VIDEO)

By

Bruno i ka treguar Stresit dhe Andit se çka e ka penguar te Mbresa.

Ai tha se ajo i kishte folur për gjëra që kanë diskutuar në të kaluarën, kjo gjë e ka penguar banorin e Big Brother Vip Kosova.

“Më ka ndaluar para dy tre dite, i thash muhabetet e para një jave mos më komente. I thash të dëgjoj për respekt se je vajzë, por përgjigje nuk dha”.

“Nuk ka çfarë i duhet Julianës nëse unë u zura me Julianën”, ka thënë Bruno.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm