Çka nuk i pëlqen Gold Ag-së tek gruaja? (VIDEO)

By

Gold Ag së fundmi ka bërë një rrëfim rreth jetës dhe karrierës së tij në emisionin NIN në Klan Kosova.

Përveç kësaj, ai nuk i ka shpëtuar pyetjeve në rubrikën “Haje ose thuaje”.

Në videon më poshtë, ai tregoi se çka nuk i pëlqen tek gruaja e tij.

Ndiqni të plotë videon për të kuptuar edhe disa përgjigje të tjera./Prive.al

Artikuj të ngjashëm