Çka ndryshoi Era?!

By

Këngëtarja Era Istrefi që në daljet e para ra në sy jo vetëm për zërin e saj por edhe për paraqitjen. Ajo që e dallonte ishin flokët e saj ‘dreadlocks’ të cilat më pas  u ‘kopjuan’ edhe nga artiste të tjera.

Por mesa duket Era u mërzit nga ai stil flokësh dhe dëshiron të vij ndryshe.

Ajo i ka larguar ato për të qenë një bjonde e zakonshme, pas shumë eksperimentimeve që bëri në flokë./Prive.al

https://instagram.com/p/8q7RlKqfCR

Artikuj të ngjashëm