Çka ndodhi sonte mes Tarës dhe Afronës ?!

By

Relacioni i vajzës së Bleros, Tarës me të dashurën Afrona Dika shpesh ka qenë pjesë e diskutimit e medias dhe opinionit.

Përjashto një video në veturë ku vajzat shihen në qejf, pak është kuptuar nga kjo pjesë.

Megjithatë, mbrëmja e sontme ka vërtetuar atë që është thënë vazhdimisht në media nga Blero se mes dyshes ekziston një kimi perfekte.

Afrona dhe Tara kanë kaluar mbrëmjen bashkë duke luajtur në shoqëri të shumë fëmijëve tjerë. Buzëqeshja nuk ka munguar në foton e postuar nga Blero në Snapchat. /Privea.l/

Artikuj të ngjashëm