Çka ndodhi në ditëlindjen e Samantës?

By

Dy ditë më parë, Samanta festoi ditëlindjen.

Këngëtarja fillimisht postoi fotografi në një ambient plazhi të dekoruar bukur me një buqetë lule në dorë e shampanja për rreth, duke lënë shumë pikëpyetje se kush po e shoqëronte dhe kush fshihej prapa gjithë asaj romance.

Por, pak orë më vonë u kuptuar se këngëtarja ishte e rrethuar nga miqtë të cilët u kujdesën për çdo gjë në mënyrë që ajo të kalojë natën më të bukur të jetës së saj.

Samanta më pas postoi një kolazh me foto e video duke treguar prapaskenat e ditëlindjes.

Për të parë se çfarë ndodhi dhe si kaloi ajo, shikojeni videon e mëposhtme./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BlD0A6phfVc/?hl=en&taken-by=samantaofficial

Artikuj të ngjashëm