Çka ndodhi me Gjikon në karantinë? (VIDEO)

By

Edhe pak ditë publikohet projekti i ri i Gjikos me titull ‘Xhiro’.

Kënga u punua kohë më parë në Redbox por tani i erdhi koha për lansim.

Por, çka e bëri Gjikon të ndryshojë karantina?

Reperi tregon çfarë plane ka për këtë vit dhe ju të gjitha i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm