Çka ndodhi mbrëmë mes Getinjos e Melindës?

By

Ditën e djeshme, Melinda dhe Gjiko publikuan duetin e tyre të përbashkët, “X5”.

Kënga edhe pse e publikuar krejt në fund të verës mori një vëmendje të madhe e cila iu amplifikua nga mbrëmja.

Ishte reperi Getinjo që iu përgjigj reperes për një pjesë të tekstit.

Referenca në tekst si “Pretty motherf**er”, emër të cilin e ka në Instagram vetë Getinjo dhe diskutimi i intimiteteve deri në çështje “përmasash” e degradoi përplasjen në distancë deri në këtë foto të reperit e cila më pas i fshi.

“Klein” (në gjermanisht: i vogël) siç u shpreh Getinjo asocion vetëm me markën e të brendshmeve që ka dhe jo me diçka tjetër.

No description available.

Por, nuk shkoi shumë nga ky postim kur reperi që i dha përgjigje të drejtpërdrejtë koleges së tij tha se në tekst, Melinda nuk e ka pasur për të.

Pas reagimit në Instagram që u mbajt rreth 1 orë, duket se indirekt përmes personave të tretë dyshja janë sqaruar se teksti i “X5” nuk është dedikim konkret dhe një tjetër përplasje në distancë, përfundoi pa u nisur mirë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm