ÇKA KËRKOI DJ BLUNT NË ‘RED LIGHT DISTRICT’ NË AMSTERDAM?!

By

Janë bërë disa muaj që kur na solli bashkëpunimin me Real One dhe Ledri Vulen ‘Nëse mdon ti’. Por si duket Dj Blunt i ka dhënë vehtës pakëz pushim nga puna, meqë këto kohët e fundit nëpërmes postimeve në rrjetin social “Instagram” është parë duke vizituar qytete të ndryshme në Evropë.

Nuk është hera e parë që artisti viziton këtë vend, por javën që lamë pas, Blunti ishte në Amsterdam, qytet ky kogja i frekuentuar nga shumica e reperëve të estradës tone.
Por ajo që na tërhoqi më shumë vëmendje në albumin e tij ishte e famshmja ‘Red Light District’!

A thua valle Blunti ka vizituar ndonjërën prej tyre, apo thjeshtë ka kaluar andej pari për të bërë një foto? Ju si mendoni?!

https://instagram.com/p/0a5O0pPdPK

Artikuj të ngjashëm