Çka ka të re nga shoubizi shqiptar?

By

Javën që po lëmë pas, Prive ju solli lajme rreth disa të famshmëve shqiptarë.

Në videon më poshtë keni mundësi të kuptoni lajme rreth super yllit turk Serdar Ortaç, bashkëpunimit të Noizyt dhe të kuptoni se çka po përgatit Tuna.

Ndiqni videon e mëposhtme për të kuptuar më shumë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm