Çka ju pret këtë të Shtunë në Prive?!

By

Prive, si çdo të Shtunë tjetër edhe kësaj rradhe vjen me përplot materiale interesante nga shoubizi shqiptar.

Ekipi i emisioni me Maki Bajramin dhe Vlorijan Halilin kanë përgatitur  materiale nga më të llojllojshmet mbi fytyrat tona publike.

Se çka ju pret kësaj jave në emisionin nga Liberta Spahiu e kuptoni përmes promos së mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm