Çka i shkroi Jon Gjebrea, Adea Pulës për të cilën u pendua ?!

By

Vetëm pak muaj më parë me një foto në Snapchat, Jon Gjebrea dhe Adela Pula zunë vend në media për një lidhje të mundshme.

Djali i prezantuesit të njohur dhe këngëtarja e dikurshme nuk preferuan të flasin për relacionin e tyre por duket se kontaktet nuk janë ndërprerë akoma. Ka qenë një postim i Adeas ai që ka ngjallur dyshime të sërishme.

‘Po të kisha një binjake, ti sërish do më zgjedhje mua’ – ishte përshkrimi i këngëtares që ka pasuar një koment të Jonit i cili është shprehur: ‘Definitivisht’.

Ndoshta për të mos rënë në sy, komenti më pas është fshirë por jo aq shpejt sa të mos kapet nga Prive.al

Pak minuta më pas, përshkrimin për binjakët e ka postuar edhe vetë Joni në profilin e tij duke u shprehur se ‘do të zgjidhja ty’. Hmmm, një romancë e re publikisht në horizont?! /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm