Çka i pëlqen të ‘vjedh’ Dafina Zeqirit ?! (FOTO)

By

Syzet e diellit si aksesorë i vendos mjaft shpesh mirëpo Dafina Zeqirin e kemi parë rrallë me syze që përmirësojnë shikimin.

Në lidhje me këto të fundit, Dafina ka treguar një ‘sekret’ në rrjetin social Snapchat.

Këngëtarja ka zbuluar se i pëlqen t’i ‘vjedh’ syzet e miqve të saj, siç ka bërë mbrëmë në një vizitë prej një miku nga Kosova.

Për sa kohë që me to duket bukur dhe nuk ka nevojë t’i përdor përtej estetikës, themi se kjo ‘vjedhje’ ia vlen! /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm