Çka i ndodhi Stresit në një klub nate me çikën e tezes? (VIDEO)

By

Stresi iu ka treguar banorëve një histori që i ka ndodhur me çikën e tezes.

Ai tha se një teze e tij jeton në Australi dhe kështu edhe vajzat e saj, por kur ato erdhën në Shqipëri, reperi doli me to.

Artisti tha se me njërën ishte në një klub në Tiranë me të cilën edhe ka vallëzuar dhe i ka vendosur dorën mbi shpatulla, dhe në atë moment “mediat e degjeneruan”.

Stresi tregoi se mediat kanë shkruar për të duke menduar se vajza në fjalë është e dashura e tij, njofton Klankosova.tv.

Ndiqni rrëfimin në videon e mëposhtme.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm