Çka i ndodhi Bebe Rexhës që falënderoi Zotin më pas?

By

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha ka shkuar në Australi për herë të parë.

Për më tepër ajo e ka falënderuar Zotin që ka mbëritur atje mirë, meqë siç ka treguar me një postim në Instagram, ka qenë e frikësuar gjatë fluturimit me aeroplan:

“Ia dola deri në Australi!!!!! Hera e parë që jam këtu!!!! Isha shumë nervoze teksa fluturoja për 15 orë mbi ujë, por arrita mirë falë Zotit!!! Zoti është i mirë!!!!!!”, ka shkruar ajo.

Ditëve në vijim pritet që ajo ta publikojë videoklipin dhe këngën e re, ku duket e veshur si një “infermiere e çmendur”.

Artikuj të ngjashëm