Çka i mbeti peng Eliza Hoxhës? (VIDEO)

By

Eliza Hoxha ishte pjesë e rubrikës “Qitja pikën” në emisionin Prive për këtë të shtunë që sapo kaloi.

Këngëtarja dhe tashmë anëtarja e Partistë Demokratike të Kosovës, zbuloi disa gjëra për veten përmes kësaj rubrike madje tregoi edhe çfarë i ka mbetur peng gjatë jetës.

Përpos kësaj, Eliza tregoi edhe për çfarë është penduar dhe cili është himni i saj.

Këto dhe shumë të tjera, i zbuloni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm