Çka i bëri bashkë Getinjon dhe Don Xhonin? (VIDEO)

By

Getinjo dhe Don Xhoni janë bërë bashkë së fundmi.

Dy reperët u panë në një ambient me disa miq të tyre duke mos treguar arsyen e bashkimit.

Megjithatë, kjo natë mund të jetë vetëm një e zakonshme edhe pse fansat kanë aluduar për një duet mes tyre.

Gjithsesi koha do na tregojë më shumë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm