Çka e tërhoqi Zaiminën tek ‘Si Bugatti’ nga Gjiko e Skerdi?

By

‘Si Bugatti’ e kënduar nga Gjiko e Skerdi, këtë verë ishte njëra prej këngëve që mori më së shumti klikime në youtube si dhe u shndërrua në hit për shumë pak javë.

Teksti i kësaj kënge përveç njerëzit ka tërhequr edhe Zaiminën, sidomos pjesa ‘Vrum Vrum Kaëasaki’.

Këngëtarja e cila nuk solli asnjë projekt të ri muzikor për shkak të vajzës së saj dhe përkushtimit ndaj saj, postoi një fotografi në Instagram nën të cilën ka shkruar ‘Vrum Vrum Kaëasaki’.

Zaimina është bërë nënë për herë të parë pasi solli në jetë vajzën Khloe me bashkëshortin e saj Klodin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm