Çka e lidhë reperin shqiptar me djalin e Pablo Escobar?

By

Nga afro 8 miliardë njerëz, sërish shqiptarët rastisën të binë në sy të pasardhësve të një prej narkotrafikantëve më të mëdhenj që njeh historia, Pablo Escobar.

View this post on Instagram

A post shared by Juan Pablo Escobar Henao (@juanpabloescobarhenao)

Tash e një kohë të gjatë, fansat kanë pikasur se i biri i Escobar, Juan i komenton fotografive të reperit shqiptar, Dardan.

I pyetur në NIN të Klan Kosova nga fansat, Dardani mbrëmë shoi kurreshtjen.

Reperi tregoi se Escobar e ka pikasur në Instagram dhe së do të takohen për t’i bërë 1001 pyetje që ka në mendje Dardani nga filmat e dokumentarët që ka parë sa i përket Pablos.

Detajet ua sjell pjesa përmbyllëse e intervistës më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm