Çka e gërdit Shkendën në seks ?!

By

Këngëtarja Shkenda Dubova iu përgjigj mbrëmë pyetjeve të rubrikës Kutia në emisionin NIN.

Ajo tregoi se si kush do donte të ishte dhe çfarë mendon kur shikohet në pasqyrë.

Shkenda tha se jeta e ka mësuar që njeriu duhet të jetë gjithmonë i thjeshtë ndërsa u pyet edhe në lidhje me çka e gërdit në seks.

Shkenda tha se sipas saj, më mirë është tradhëtia me femër sesa me mashkull. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm