Çka e frikësoi dje Erën në Bullgari?!

By

Këngëtarja Era Istrefi e cila tashmë ka bërë bujë të madhe edhe jashtë trojeve shqiptare, ka filluar me koncertet e saj jashtë Kosovës.

Mbrëmë në bashkëpunim me kompaninë Coca-Cola ajo ka filluar paraqitjen e saj të parë para një audience jo shqipfolëse,ku u prit shumë mirë nga fansat dhe është pëlqyer jashtëzakonisht shumë në koncertin e mbajtur në Bullgari.

Por,ajo pati frikë se mos nuk po mbërrin me kohë në koncert.Në një fotografi të postuar në llogarinë e saj në Snapchat,ajo i falënderohet Zotit për mbërritjen me kohë sepse ata ishin shumë vonë.

Mirëpo, fatmirësisht kjo nuk ndodhi dhe Era tashmë do të vazhdojë me koncertet e tjera të cilat sigurisht se do të arrijnë sukses të madh./Prive.al/

14359909_10202002732105698_1612687156_o

Artikuj të ngjashëm