Çka do të sjell pas ‘Sjena mo’, Majki?!

By

Ka vetëm dy muaj prej se u lansua super hiti “Sjena mo” . E ende pa u ngopur me suksesin e kësaj kënge, reperi Prishtinas dhe njëherit antari i labelit BabaStars po mendon për një hit pasues.

Për aq sa ka mësuar Prive , Majk ka nisur punën për një projekt të radhës dhe se ai po qëndron në studio duke punuar në dicka e cili supozohet se do ta pasoj suksesin e këngës paraprake.

Se çfarë do të na servoj Majki ende nuk dihet vetëm një gjë mund të thuhet se me të vërtetë , ka ndryshu ky djali./Prive.al

Artikuj të ngjashëm