Çka do të mund të ndiqni sonte në Prive?! (VIDEO)

By

Prive vjen edhe këtë mbrëmje si zakonisht në terminin 19:00 në Klan Kosova. Ky episod në vete do të ketë mjaft intervista ekskluzive me disa prej figurave më të njohura të ekraneve tona.

Me kë e kaloi Majki ‘Shën Valentinin’?!

Çfarë thotë Mihrije Braha për fotot e saj të nxehta?!

Cilat janë vendet ekzotike në të cilat figurat tona tona kaluan periudhën e dimrit?!

Bim Bimma vjen në një rrëfim ekskluziv për babain e tij si dhe për herë të parë publikon projektin 7 IV.

Për më tepër detaje shikoni videon e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm