Çka do mund të ndiqni sonte në NIN ?!

By

NIN sonte fokusohet tek moda. Për të diskutuar rreth kësaj teme, të ftuar janë Valdrin Sahiti, Nora Istrefi dhe Armina Mevlani.

Liberta Spahiu sjell këtë fenomen në rubrikën e saj, teksa ajo bashkë me Alaudinin iu janë bashkangjitur tendencave dhe trendeve më të fundit të modës. Liberta do shfaqet pa vetulla, teksa Alaudini vjen me mjekër me xixa.

Në pjesën e dytë, e ftuar është Rona Nishliu që tregon më shumë rreth projektit ‘Me motive tonat’.

Gent Fatali iu përgjigjet pyetjeve në Kuti ndërsa Arjan Cani është protagonist i rubrikës Videoselfie.

Të gjitha këto, sonte me fillim nga ora 21:40 në Klan Kosova

Artikuj të ngjashëm