Çka çoi në ndarjen “e trishtueshme” të Kim Kardashian me Pete Davidson?

By

Kim Kardashian po tregon se çfarë ndodhi në të vërtetë mes saj dhe Pete Davidson.

Themeluesja e SKIMS foli për ndarjen e saj me Pete gjatë premierës së tretë të sezonit të The Kardashians.

“OK, jam beqare”, tha Kim në një intervistë rrëfimtare. “Unë jam beqare dhe nuk jam gati të shoqërohem dhe kjo është në rregull”.

Gjatë episodit, Scott Disick e pyeti Kim se si ndihej për ndarjen, duke pasur parasysh se është ndarja e saj e parë e madhe që nga divorci me Kanye West. Pa përmendur emrin Pete, Kim tha: “Ndarjet thjesht nuk janë gjëja ime… Jam krenare për veten”.

“Ne thjesht kishim bisedime dhe bisedime, kishim folur për këtë”, shpjegoi Kim. “Pra, ne të dy thjesht komunikonim shumë mirë për këtë. Është padyshim e trishtueshme.”

42-vjeçarja vazhdoi të vuri në dukje se ajo nuk është në “lidhje të rastësishme” dhe preferon të jetë në lidhje afatgjata, si romanca e saj nëntë-mujore me Pete.

Kim gjithashtu në dukje iu referua komenteve kryesore të bëra nga ish-i i saj për të dhe Pete. “Kishte shumë faj,” tha Kim, “ai kaloi shumë për shkak të marrëdhënies sime”.

Në një intervistë rrëfimi, Kim pranoi se ajo, nganjëherë, ka shqetësime për gjetjen e një partneri të ardhshëm.

“Unë shkoj përpara dhe mbrapa në ndjenjat e mia ndonjëherë si, ‘Uh, kush do të dojë ndonjëherë të takohet me mua? Unë kam katër fëmijë, jam në të 40-tat, e dini? Si, ​​oh zot, kush do të dojë të merret me dramat ?”, tha Kim. “Por personi im do të thotë, ‘F–k të gjitha këto, do të jetë e vështirë, por ne jemi bashkë dhe do ta bëjmë këtë.’ Kështu që unë jam duke pritur për atë person.”

Kim Kardashian, Pete Davidson

“Pete duhet të jetë fjalë për fjalë njeriu më i mirë që kam takuar ndonjëherë. Si zemra më e mirë,” zbuloi Kardashian në rrëfim. “Ai gjithmonë dëshiron më të mirën për njerëzit, ai mund të përballojë çdo gjë dhe ai gjithmonë e bën atë me hir.”

Kim Kardashian, Pete Davidson, 2022 Met Gala

Megjithatë, që nga ndarja, Kim e ka vënë në plan të dytë romancën. “Nuk po shikoj, thjesht dua të qetësohem për një minutë,” tha ajo gjatë një paraqitjeje më 14 shtator në Late Late Show. “Mendoj se më duhet pak kohë për veten time dhe për t’u fokusuar, të mbaroj shkollën”.

Artikuj të ngjashëm