Çka bëri Kallashi mbrëmë për herë të parë ?! (VIDEO)

By

Ajo ka vite që është epiqendra e vëmendjes në klubin e natës Kobra City. Natyrisht se si në çdo klub tjetër, edhe tek Kobra alkooli është i pashmangshëm.

Por, besoni ose jo, Kallashi s’ka pirë kurrë alkool deri në mbrëmjen e djeshme.

Këtë e ka thënë vetë valltarja në një postim në rrjetin social Instagram ku shihet e rrethuar me përplot kanaqe të pijeve energjike dhe alkoolike, një kombinim i rrezikshëm.

‘Për herë të parë po pi alkool me beben tem, se di as qysh te kaka ama diqysh po ti merrka ment’ – ka shkruar Donjeta.

Artikuj të ngjashëm