Çiljeta u përgjigjet thashethemeve pa asnjë fjalë të vetme

By

Shumë zhurmë për asgjë!

Pasi portalet në Shqipëri raportuan gjatë ditës se këngëtarja Çiljeta Xhilaga është ndarë nga Alban Hoxha, e madje u tha se shkak ishte tradhëtia, vetë këngëtarja ka thënë fjalën e saj.

Përmes një postimi ku shfaqet në veturë me Albanin nën tingujt e një tjetër Albani, Skëndëraj, ajo ka demantuar në këtë formë thashethemet që qarkulluan për të dhe portierin shqiptar.

Dyshja janë bashkë dhe të lumtur! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm