Çiljeta pranon edhe një ndërhyrje në trup (VIDEO)

By

Para disa vitesh, Çiljeta tregoi publikisht se ka bërë një ndërhyrje në gjoksin e saj për ta zvogëluar atë pasi nuk ndihej komode me të.

Pas kësaj, këngëtarja pranoi edhe një ndërhyrje tjetër.

Ajo postoi një video në Instagram duke thënë se pas ardhjes në jetë të djalit të saj Fernandos, ajo është përpjekur për t’u ndjerë komode me trupin e saj.

Çiljeta i është nënshtruar liposkulpturës, dhe në videon e mëposhtme mund të ndiqni pak sekuenca derisa ajo gjendej në spital për të përfunduar atë që nisi./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BwUrdDogx64/

Artikuj të ngjashëm