Çiljeta ju uron mirëmëngjes krejt natyrale!

By

Ajo është një këngëtare mjaft e famshme dhe e kërkuar në shqipëri e gjithashtu edhe krijuese e hiteve më të dëgjuara.

Jemi mësuar ta shohim në qendër të mediave për shkak të linjave trupore dhe bukurisë së rrallë.

Para pak kohësh ajo kishte bërë edhe një intervenim kirutgjik për të zvogëluar gjoksin.

Bukurinë e saj natyrale nuk heziton ta tregojë asnjëherë. Edhe në fotografinë e fundi të postuar në instagram këngëtarja u ka uruar fansave një ditë të mirë me një pamje të sapo zgjuar nga gjumi. /prive.al/

Artikuj të ngjashëm