Ciljeta hyn në operacion!

By

Është komentuar shumë për gjoksin bombastik të cilin shumë femra mund ta lakmonin.

Por këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga e ka ndarë mendjen që ta zvogëlojë, ndryshe prej shumë grave që e bëjnë të kundërtën.

Krejtësisht transparente, duke mos fshehur asgjë, ajo ka treguar se po hyn në operacion dhe brenda pak orësh nuk do të ketë më gjoksin bombastik.

Kujtojmë se Çiljeta në intervista ka treguar se pesha e madhe i ka bërë gjithmonë problem në shpindë.

Ky është postimi i plotë i saj:

Me uroni FAT??☝?️ pas pak oresh no more big boobs ??-?? Ndihem një femër e lumtur që operacioni do bëhet nga doktori më i mirë në Itali, doktori i njerëzve të famshëm në Europë.

Artikuj të ngjashëm