Cilin rregull e theu Alaudin Hamiti gjatë karantinës? (VIDEO)

By

Prezantuesi i njohur shqiptar, Alaudin Hamiti ka treguar nëse ka thyer ndonjë rregull gjatë karantinës.

Përmes 60 sekondave të emisionit Prive, moderatori tregoi edhe shumë gjëra të tjera.

A di sekrete për të famshmit shqiptarë, a ka anuluar ndonjë emision dhe a i janë ofruar favore seksuale për të qenë pjesë e emisionit të tij?

Të gjitha i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm