Cilin artistë do e largonte nga estrada Genc Salihu? (VIDEO)

By

Këngëtari dhe aktori Genc Salihu i është përgjigjur pyetjeve provokative të intervistës 60 sekonda të Prive, të shtunën që sapo kaloi.

Nga çka ka fobi Genci, me kë s’do të bashkëpunonte kurrë, kë e ka pasur fiksim, e kë do ta largonte nga estrada shqiptare, ua tregon vetëm videoja e mëposhtme.

Ndiqeni./Prive.al

Artikuj të ngjashëm